8 Ocak 2011

Hint Okyanusu Çiçeği Maldiv Adaları

Maldiv Adaları yeryüzündeki yalancı cennet.

Maldiv Adaları, Hint okyanusunun çiçeği ve romantizmin merkezi. Sayısı bini aşkın mercan adalarından oluşan bu adalar grubu dünya üzerinde eşi benzeri olmayan Cennet güzellikler olarak tabir edilebilecek niteliklere sahip.

Bu adaya ayak bastığınız anda kumsalın hemen ucunda size dost yanlısı olarak yaklaşan yunus ve diğer deniz canlıları bambaşka bir dünyada olduğunuzu hissettiriyor.

Alabildiğince uzanan kumsallar, kumsalları süsleyen bembeyaz ve yumuşacık kum taneleri, denizin üzerinde kurulu bungalovlar, palmiye ağaçları arasındaki hamaklar, binlerce sevimli canlıya ev sahipliği yapan denizaltı dünyası ve ada üzerinde yaşayabileceğiniz sınırsız romantizm adeta aşıkların kalplerinde bambaşka bir çekim alanı yaratıyor.

İster romantik bir balayı tatili, isterse de egzotik bir tatil arayanlar için Maldivler mükemmel bir yer. Adada okyanus manzarası eşliğinde sabah kahvaltınızı ettikten sonra öğle vakitlerinde egzotik SPA merkezlerinde dinlenerek bambaşka bir rüya alemine dalıyorsunuz, Gün boyunca bungalovlar ve hamaklarda dinlenip sahilde güzel bir gün geçiriyorsunuz ve gün batarken okyanus üzerine kurulu kum adacıklarında romantik bir akşam yemeği ile tatilinizi unutulmaz bir hale getirebiliyorsunuz. Yine gün içerisinde okyanusun nefes kesen dünyasını keşfedebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dalış tutkunlarının da  bir numaralı gözdesi olan Maldiv Adaları, mükemmel sualtı dünyasında binlerce güzelliği barındırıyor.

Denizin dibini görebilmek için denize girmenize bile gerek yok. Yaratıcılığın bu kadar güzel, var oluşun bu kadar anlamlı sergilendiği sualtı dünyasında dalış yaptığınızda kendinizi tam anlamıyla bambaşka bir cennetin ortasında bulacaksınız.

Kısacası hayalin ötesinde güzelliklere sahip olabilecek her şey Maldiv Adaları'nda.

Maldiv balayı, tatil, eğlence, gezi, romantizm, spor, dinlenme ve rahatlama gibi aktivitelere sahip çok güzel okyanus adalarıdır.

(habertürk)
Ekle

0 yorum:

 

Bilgi Online Copyright © 2011 Fashionzine is Designed by Ipietoon for Bie Blogger Template
In Collaboration With Teen Celebrities